Sıkça Sorulan Sorular

 

Diğer bütün sorularınız için info@kampuslu.com adresine mail atabilir, 09.00 18.00 saatleri arasında müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

 

Kampüslü kimler içindir?

9, 10, 11 ve 12. sınıfta okuyan veya liseden mezun olup üniversite sınavına hazırlanan tüm öğrenciler YKS Koçu hizmetimizden faydalanabilir.

Koçluk hizmetinden nasıl faydalanabilirim?

 kampuslu.com/yks adresinden istediğiniz koçu seçip randevu ayarlayabilirsiniz.

Görüşmeler nerde, ne zaman gerçekleşir?

Görüşmeler randevuyu oluşturduğunuz saatte, online görüşme platformu Zoom üzerinden gerçekleşir.

Görüşmelerin süre sınırı var mı?

Görüşmelerimiz, 20, 40 ve 60 dakikalık 3 farklı seçenekle sunulmaktadır.

Nasıl kayıt olabilirim?

Randevu oluştururken kayıt olabilir, dilerseniz Google hesabınız ile giriş yapabilirisiniz.

Görüşmeler hangi platform üzerinden yapılmaktadır?

Görüşmelerimiz, online görüşme platformu Zoom üzerinden yapılmaktadır.

Paketlerimi nasıl kullanabilirim?

Paketlerin kullanım süresi 30 gün ile sınırlıdır. Her satın aldığınız paket için size özel bir kupon oluşturulup mail adresinize satın aldığınız saatten itibaren en geç 24 saat içerisinde gönderilir.

Mail adresinize gelen kuponu, satın aldığınız kullanım hakkı kadar kullanabilirsiniz. Örneğin YKS KOÇU 20DK*8 paketini alan bir kişi, mailine gelen kupon kodu ile 30 gün içerisinde 8 defa 20 dakikalık koçluk hizmeti alabilir.

Koçluk sürecinizi ve paketlerinizi, uyum sağladığınız tek bir koçla yürütmek isterseniz info@kampuslu.com ‘a mail atabilirsiniz.

Koçluk hizmeti için bilgisayarım olmalı mı?

Online görüşmelerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir telefon, tablet veya bilgisayara sahip olmanız yeterlidir. Görüşmelerinizi satın aldıktan sonra, kampuslu.com/kullanici-girisi adresinden satın alma esnasında belirlediğiniz e-mail adresi ve şifre ile giriş yapıp randevularım bölümünden görüşmenin Zoom linkine ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz deneme görüşmesinden nasıl faydalanabilirim?

DENEME15 kupon kodu ile istediğiniz koçu seçerek 15 dakikalık ücretsiz deneme görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz. Her kullanıcı, kuponu bir defa kullanma hakkına sahiptir.

Ödeme yöntemleri nelerdir?

Kredi/banka kartı kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Kampüslü’de nasıl koç olabilirim?

Kampüslü Koç olmak için kampuslu.com/koc-basvuru-2 adresinden bize başvurabilirsiniz.

Görüşme linkine nereden ulaşabilirim?

Görüşmelerinizi satın aldıktan sonra, kampuslu.com/kullanici-girisi adresinden satın alma esnasında belirlediğiniz e-mail adresi ve şifre ile giriş yapıp randevularım bölümünden görüşmenin Zoom linkine ulaşabilirsiniz.

Görüşmelerimi erteleyebilir veya iptal edebilir miyim?

Maalesef, satın alınan hizmetlerin iptal edilmesi veya tarih ve saatinin değişmesi mümkün değildir. Ayrıntılı bilgi için müşteri hizmetlerimize başvurabilirsiniz.

Paketimi iade edebilir miyim?

Paketinizdeki herhangi bir hakkınızı kullanmadığınız takdirde, satın alma tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.

Görüşme esnasında kamera açmak zorunda mıyım?

Hayır, görüşmelerimizde kamera kullanımı zorunlu değildir.

Görüşme sırasında teknik bir problem yaşadığımda ne yapmalıyım?

Görüşme sırasında yaşadığınız teknik problemi müşteri hizmetlerimize ulaşarak çözebilirsiniz. Görüşmelerimiz online platform üzerinden gerçekleştiği için stabil bir internet sağlayıcısına sahip olmanız önemlidir.

Diğer...

Diğer bütün problemleriniz için info@kampuslu.com adresine mail atabilir ya da 09.00 – 18.00 saatleri arasında müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.